Z życia mojej pracowni - czyli kocie torby, torebki i inne stwory... po prostu hand-made.
sobota, 01 października 2011
Agnieszka i Cynamonowe irysy XXL

Cudnie pogodowo zaczął się ten miesiąc. Ja rozpoczynam październik wpisem o torbie, która pojechała kilka miesięcy temu do swojej właścicielki, tym razem do Wrocławia - a teraz podróżuje z nią do Czech. Tam też zostały zrobione zdjęcia - podczas wycieczki do czeskiego Nachodu. Oto Agnieszka i jej 'Cynamonowe irysy XXL'.


ta1

ta2  ta3 

ta4

ta5  ta6

22:10, pracownia_artystyczna_katta , Wasza galeria
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 sierpnia 2011
Majka i Falar w limonkach

Dzisiaj do 'Waszej galerii', czyli blogowej galerii zdjęć osóbek posiadających torbę 'katta' dołączam zdjęcia Majki i jej torby 'Falar w limonkach'. Autorką zdjęcia jest przesympatyczna mama sportretowanej - Sylwia, czyli Malla.

Pozdrawiam serdecznie obie Panie :) i zachęcam pozostałe posiadaczki do robienia sobie zdjęć z torbami 'katta' ;)


maj1

maj2

maj3

22:24, pracownia_artystyczna_katta , Wasza galeria
Link Komentarze (5) »
czwartek, 14 lipca 2011
Wasza galeria

Kilka dni temu wprowadziłam pewne nowości blogowe. Pewnie jeszcze nikt nie zauważył, ale w górnym pasku pojawiła się nowa kategoria "Wasza galeria". Już wyjaśniam, co to za galeria i dlaczego wasza.
Niedawno miałam zabawną sytuację - spotkałam się z długo nieobecną w kraju koleżanką, gdy ją zobaczyłam w umówionym miejscu, pomyślałam - ale ma fajną torbę.
Ułamek sekundy później zdałam sobie sprawę, że przecież to 'moja' Blue Lagoon  ;) :))) ;) Przyznaję, że nie raz myślałam o tym, czy kiedyś natknę się gdzieś, kiedyś na ulicy, któregoś z miast na torbę, którą uszyłam. Ale nigdy nie miało to miejsca, aż do teraz. Dzięki temu zdarzeniu wpadłam na pomysł, (bo skoro góra do Mahometa nie chce, to Mahomet do góry musi), aby zachęcić Was drogie posiadaczki toreb 'Katta' do zrobienia sobie torbowego portretu :)


Chciałabym zaprosić Was, czyli osoby tutaj zaglądające i posiadające torbę, która wyszła z mojej pracowni - do przesyłania zdjęć, na których jesteście obie.
Marzę o tym, aby zobaczyć jak torby żyją-funkcjonują w nowej rzeczywistości i jak Wam służą ;) Jeśli tylko macie ochotę zapraszam do przesyłania zdjęć na mojego maila:
pracownia_artystyczna_katta@interia.pl
No i jeszcze formalność - przesłanie do mnie zdjęcia oznacza Waszą zgodę na jego publikację na moim blogu: www.katta.blox.pl .
Serdecznie zapraszam :)

Jako pierwsza i otwierająca 'Waszą galerię' wystąpi Monika, moja koleżanka ze szkolnej ławy i pierwszorzędna protetyczka, która torby 'Katta' powiezie ze sobą do Irlandii, jak tylko skończy urlopowanie w ojczyźnie :) Na zdjęciach występuje ze swoim synkiem, uroczym małym dżentelmenem, który był super grzeczny podczas sesji :)


mon1

mon2

mon3

mon4

23:26, pracownia_artystyczna_katta , Wasza galeria
Link Komentarze (7) »