Z życia mojej pracowni - czyli kocie torby, torebki i inne stwory... po prostu hand-made.
wtorek, 21 lutego 2012
Kocham mordercę

Niestety... Mowa oczywiście o moim kocim asystencie. Mikuś zaserwował mi dzisiaj kolejną, upolowaną tej zimy sikorkę :((( Co zrobić kotu, który z oczami przepełnionymi miłością i oddaniem przynosi mi uduszonego ptaszka? Czy ktoś z Was zna jakiś sposób na okiełznanie kocich instynktów łowieckich - przecież nie skonstruuję mu kagańca. Chociaż może taki zrobiony na szydełku... ;) Radźcie, co robić. Jako miłośniczka przyrody, a ptaków to już w ogóle - nie przeboleję kolejnego martwego podarunku.


mik2

 

Z tematów mniej makabrycznych - pokażę serię prostych toreb na ramię, lub po prostu siat do taszczenia różnorakich wynalazków - zakupów, książek, ekwipunku małego bejba itp. ;) Prostota i użyteczność totalna - 2 w 1, jak to mówią.

[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.] 

'Liście'

lisc

'Universal-Siatka 006'

un06

'Universal-Siatka 010' 

uni10

'Universal-Siatka 011' 

uni11

Tagi: płótno
22:07, pracownia_artystyczna_katta , Torby
Link Komentarze (4) »
wtorek, 14 lutego 2012
Candy torebkowe w kattastudio.blogspot.com

Ponieważ powoli, acz nieodwołalnie przeprowadzam się z bloxa na blogspot - tam też zorganizowałam candy. Jeśli macie ochotę wziąć udział w losowaniu wiosennej torby - serdecznie zapraszam do zabawy WŁAŚNIE TAM

 


can

Tagi: polecam
09:12, pracownia_artystyczna_katta , Ja i moja pracownia
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 lutego 2012
Wiosna tuż, tuż

Naprawdę ;) Ja to po prostu czuję w kościach. Nie ważne rąbiące mrozy i śnieg po pas. Mówię Wam, że wiosna już do nas idzie w walonkach, płynie lodołamaczem, jedzie ratrakiem - zbliża się nieuchronnie. W związku z tym warto już kolekcjonować garderobę i dodatki na jej radosne powitanie.

A w związku z tym jutro na moim blogu kattastudio.blogspot.com rozpocznie się wiosenne candy - już teraz wszystkich serdecznie zapraszam.


[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.]

'Len&Denim - simple'

ldpio

'Len&Denim - simple'

ldpoz

'Burgundy - simple'

bursim

'Wiosenna - medium'

wiosm

'Delicate green XXL'

delg

'Lilianna vol.4' 

lil4i

20:59, pracownia_artystyczna_katta , Torby
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 lutego 2012
Dwuuszne torby Katta

Ależ jest mroźno. Brrr... Ale przy okazji jest słońce. Taką wersję wolę jednak znacznie bardziej, niż wszechogarniającą szarość i "ciepło", czyli plus/minus 2 stopnie.
Słońce podładowuje moje psychiczne akumulatory, a wtedy nawet mróz niestraszny ;)
Torby szyją się i to ostro, już z myślą o wiośnie. Coraz więcej kwiatów i lżejszych tkanin mam na warsztacie. Czekam z utęsknieniem na mój blat do pracowni,  o którym wspomniałam na FB. Jak tylko się pojawi, będę się chwalić.

Dzisiaj trzy torby dwuuszne.

 

[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.] 

'Kwiaty w brązie vol.1'

kwwbr

 

'Kwiaty w brązie vol.2'

kwwbr2

 

'Zielony mrok' {NIEDOSTĘPNA)

zielmrTagi: dwuuszna
19:03, pracownia_artystyczna_katta , Torby
Link Komentarze (1) »