Z życia mojej pracowni - czyli kocie torby, torebki i inne stwory... po prostu hand-made.
Blog > Komentarze do wpisu
Asystentka fotografa

Dziś ani słowa o szyciu. Dziś zawodowo robiłam zdjęcia ;) No, prawie zawodowo. Pierwszy raz asystowałam Mojemu T. podczas sesji fotograficznej, tak na poważnie. Obiektem focenia był nowy hotel w Zieleńcu.
Wszystko piękne, świeżutkie i pachnące nowością. Prawdę mówiąc, dziwnie się czułam penetrując obiekt wypoczynkowy w zupełnie innej roli, niż gość. I wiem jedno po tych kilku godzinach w roli fotografa sesyjnego - to jest naprawdę ciężka praca, zarówno fizyczna jak i psychiczna. Po trzech godzinach poszukiwania ciekawych kadrów poczułam się po prostu wypalona.
Sam hotel zapowiada się bardzo przyjemnie, pracownicy obsługi sympatyczni, położenie i widoki na okolicę cudne - tylko wypoczywać. Najpoważniej zawładnęło moim sercem mini-karaoke w dziecięcym kąciku rozrywki.  Totalnie szalone, o designie iście azjatyckim, pozwala wyśpiewać szlagiery z mojego dzieciństwa :)))
Na koniec naprawdę ciężkiej pracy pochłonęliśmy fantastyczne latte.
Oczywiście, gdybym była normalna, pokazałabym normalne zdjęcia - ale ponieważ tak nie jest ;) - oto moja krótka foto-relacja.

1

2

3

4

5

6

piątek, 06 kwietnia 2012, pracownia_artystyczna_katta
Tagi: polecam

Polecane wpisy

Komentarze
weronikarudnicka
2012/04/06 21:19:12
bardzo fajne zdjęcia, widać, że masz talent :) teraz życzę Ci tylko samych już tak dobrych i lepszych kadrów :D
-
Gość: ula, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/04/06 23:57:56
mój tez fotograf zawodowy, ja z doskoku a nieraz i całkiem serio ;)), po 8 godzinach skakania na 2 sesjach jednocześnie, robiąc wyłącznie backstage ledwo żyłam, potwierdzam, fotografowanie jest ciężkim kawałkiem chleba, no chyba,że ma się 10 asystentów każdego od czego innego:))
tutaj mikro próbka moich "skoków" :),może się rozwinie, może nie, zobaczymy czy temat zaskoczy :)
pentagonstudiofotoblog.blogspot.com/
w każdym razie, bądź asystentem , przynajmniej pomożesz swojemu T chociażby przynosząc latte :) czy robiąc zwykłą herbatę
uściski !
-
pracownia_artystyczna_katta
2012/04/10 23:06:19
Dzięki kochane za odwiedziny :)
Jutro mój kolejny dzień asystowania - już się cieszę.